Uygulamalar Hakkında

   Semerkand Takvimi web uygulaması, masaüstü uygulaması, IOS uygulaması ve Android uygulaması olmak üzere dört ayrı platform için geliştirilmiştir. Eğer web siteniz varsa web uygulamasını sitenize yerleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece uygulama talep formunu doldurmak olacaktır.

Semerkand Takvimi

    Semerkand Şirketler Grubu bünyesinde 2003 yılından beri dağıtımı yapılan  Semerkand Takvimi her yıl yeniden düzenleniyor. Sekiz farklı bölgeye özel 32 farklı grup altında basılan takvimler, ilçe namaz vakitlerine de mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyor. Vakit hesaplama usulünde ehl-i sünnet içtihatlarını esas alan Semerkand Takvimi’nin içeriğinde özenle hazırlanmış çok yönlü metinler yer alıyor. Hadisler, menkîbeler, tarihi olaylar, tarihi şahsiyetler, sağlık ve aileye dair meseleler, latifeler, şiirler, veciz sözler ve yıl boyunca okumak isteyeceğiniz ne varsa yaprakların arasına serpiştiriliyor. Takvim yapan saatler ayarlanıyor. Bölgelere özel hazırlanan takvimde, namaz vakitleri, imsak ve iftar vakitleri de sayfalardaki yerini alıyor.

    Semerkand Takvimleri, promosyon takvimlerinin yanında prestij takvimleri de üretiyor. Birinci hamur kâğıttan üretilen takvimler de sizlerin beğenisiyle karşılaşıyor. Özenle seçilmiş aynalar, takvim yapraklarını da saklayabileceğiniz özel üretim takvim kutuları ve saatli takvim kutuları da duvarlarınızda şık bir görüntü oluşturması için tasarlanıyor.

    Semerkand Takvimleri dokuzuncu yılında, dokuz milyon ev ve iş yerindeki yerini alıyor. Güven ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz.

Semerkand Takvimleri

Bize Ulaşın

Adres: Eyüpsultan Mah. Osmangazi Cad.
Esma Sok. No:07/A Samandıra / İstanbul
Tel: +90 (216) 564 25 00
Fax: +90 (216) 564 26 36
Eposta: iletisim@semerkandtakvimi.com
Eposta: takvim@semerkand.com

Bizi Takip Edin

facebook twitter  

Nasıl Kullanılır?